Vacature Audiovisueel Assistent

Natuurlijk wil je werk doen waarbij je het verschil maakt voor mensen! Dat snappen we bij De Laatste Eer als geen ander; niet voor niets kiezen we zelf ook voor de uitvaartbranche. Maar je zoekt ook naar een baan waarin jouw interesse voor audiovisuele techniek tot zijn recht komt en die je goed kunt combineren met de andere dingen die je in het leven belangrijk vindt.

De Laatste Eer heeft een leuke baan voor je:

Audiovisueel Assistent (op oproepbasis)

Als Audiovisueel Assistent zorg jij ervoor dat de technische kant van een uitvaart vlekkeloos verloopt. Je maakt onder leiding van de uitvaartbegeleider een powerpoint voor het afscheid en zorgt ervoor dat iedere foto, video of audiobestand op het juiste moment wordt afgespeeld. Gemiddeld ondersteun je iedere week bij twee uitvaarten, maar dat is afhankelijk van de vraag en jouw beschikbaarheid. Uiteraard kies je bewust voor de uitvaartbranche: je vindt het net als wij een eer om mensen professioneel en betrokken bij te staan rondom het afscheid van een naaste.

Voor onze nieuwe Audiovisueel Assistent hebben audiovisuele installaties en programma’s als Showcontrol geen geheimen. Hij of zij is zorgvuldig, kan onder druk goed de rust bewaren en is communicatief sterk. Onze nieuwe collega vindt het belangrijk qua kennis up-to-date te blijven en is bereid om eventueel ook op zaterdag te werken.

Over De Laatste Eer
De Laatste Eer is een uitvaartvereniging zonder winstoogmerk. Onze leden maken het mogelijk dat er voor iedereen in Rijnsburg een betaalbare uitvaart mogelijk is. Die uitvaart begeleiden we zelf, professioneel en betrokken. Vaak gebeurt dat in ons prachtige uitvaartcentrum in het centrum van Rijnsburg. Ons team is klein en iedereen is gewend er samen de schouders onder te zetten. Kom jij als Audiovisueel Assistent de techniek bij De Laatste Eer verzorgen?

Wat bieden we jou?
• Een baan waarbij je een waardevolle bijdrage levert aan iemands afscheid
• Interessant werk in een dynamische branche
• Een marktconform salaris (zie CAO voor de uitvaartbranche)

Dat wil ik!
Heb je vragen? Bel dan naar bestuurslid Richard Huiberts, 06-20391017. Ben je al overtuigd en wil je direct solliciteren? Mail dan je cv en motivatiebrief naar Richard via rmjhuiberts@kpnplanet.nl.
Cookie instellingen